Za pořádáním kurzů, školení a zdravotních dozorů stojí Iveta Haňavcová, certifikovaná Medic Instruktorka. Dále pomáhá parta nadšenců z řad dobrovolných hasičů, zdravotních sester, studentů zdravotní školy i zdravotní fakulty nebo třeba First Respondeři.

Cesta k lektorování první pomoci mě vedla od pedagoga v MŠ přes práci pro Český červený kříž až po tento sólo počin. Jako pedagog nesnáším, když někdo nudně učí, ať už děti nebo dospělé. Výuka první pomoci mi dává smysl, vidím, že je potřeba, a cítím v ní naplnění tohoto poslání. Rozhodla jsem se pořádat výuky první pomoci tak, aby to přineslo užitek lidem. Hrdinů jsou plné hřbitovy a bezcitných lidí přibývá jako hub po dešti. Proto mám tu potřebu to změnit! Jinak, lépe, srozumitelně a zábavně. A díky tomu se kurz první pomoci nestává jen něčím, co člověk „musí“ absolvovat, ale něčím, za co je vděčný, že má. Snažíme se kurzy a školení také obohatit o naše zkušenosti z praxe a že jich taky za ty roky není zrovna málo.  Absolvování kurzu nebo školení vám dodá odvahu a sebevědomí v případě potřeby jednat. Jednat rychle a pokud možno správně.

Náš tým

Iveta Haňavcová

Paní šéfová

Certifikovaný Člen první pomoci a Medic Instruktor a také pedagog volného času. Lektorka, organizátorka školení, kurzů a zajišťovatelka zdravotního dozoru.

Petra Tichá Márová

Lektorka první pomoci

Naše konzultující lektorka první pomoci, také pedagog, zdravotník, hlavní vedoucí na letních uměleckých zotavovacích akcí. Lektorskou činností v první pomoci se zabývá víc než 20 let, pracovala v IKEMu na kardio JIP a v současnosti pracuje jako vedoucí učitelka mateřské školy, proto spolu již jen konzultujeme postupy.

Lenka Buřilová

Odborná konzultantka

Diplomovaná zdravotnická záchranářka a všeobecná sestra. Lektorka i konzultantka v oblasti první pomoci.

Vít Musil

Lektor

Zdravotnický instruktor Českého červeného kříže. V současné době se věnuje práci pro Vojenskou FN.

Milan Havlíček

Asistent a First Responder

Dobrovolný hasič a First Responder, občasný pomocník.

Další spolupracovníci

  • Jan Sünderman – vyučující ve vodní záchraně, viz www.seanomad.cz
  • studenti 3. a 4. ročníku Střední zdravotnické školy v Hradci Králové